Belediyenin Bozulan Yollardaki Mesaisi Devam Ediyor

Belediyenin Bozulan Yollardaki Mesaisi Devam Ediyor

Beyşehir Belediyesi şehrin ana arterlerinden, Müftü Mahallesi Devlet Hatun Caddesi ve Hacıarmağan Mahallesi 4755. sokakta yol yama ve parke yenileme çalışmaları sürdürülüyor.
Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Devlet Hatun Caddesi ve Hacıarmağan Mahallesi 4755. sokakta yol yama ve parke çalışmaları devam ediyor. Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın talimatıyla ekipler alt yapı çalışmalarından ve kullanıma bağlı deforme olan bu yerlerde asfalt yama ve parke yenileme çalışmalarına hız kazandırdı.
Mevcut durumda alt yapı çalışmaları devam eden cadde ve sokaklarımızda yama çalışmalarının devam edeceğini ifade eden Başkan Bayındır, “İlçemizde bulunan yolların şimdilik yama ve yenileme çalışmaları ile bir süre devam edeceğiz. Alt yapı çalışmaları ve doğalgaz çalışmalarının bitmesinin ardından ilçemizin her noktası sıcak asfalt ile kaplayarak ilçemizi modern bir hale getireceğiz. Dolayısıyla hemşehrilerimizden bu süreçte anlayış bekliyorum. Bu kapsamda şimdilik Müftü Mahallesi Devlet Hatun Caddesi ve Hacıarmağan Mahallesi 4755. sokakta başlattığımız çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmiş olacağız. Ekiplerimiz yoğun bir mesaiyle cadde üzerinde yama çalışmaları ve parke yenileme çalışmalarına devam ediyorlar. Çalışmalarımızı ivedilikle tamamlayarak şehrimizi modern ve konforlu sokak ve caddeler ile geleceğe hazırlayacağız.” dedi.