Asfalt çalışmaları sürüyor

Asfalt çalışmaları sürüyor

Beyşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehir genelinde sıcak asfalt, yama ve sathi asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bu kapsamda Yeni Mahalle Beypark Sitelerinden itibaren startı verilen sıcak asfalt çalışmaları Erenler, Bağlar, Şehit Osman Çınar ve Ali Akkanat Caddelerinde tamamlanırken, aynı zamanda dış mahallelerde Doğanbey Ladin Yayla yolu, Bayındır, Eğirler Çevre Yolu ve Kurucuova Mahallesinde sathi asfalt çalışmaları da bitirildi. Öte yandan genişletme ve sathi asfalt çalışmaları devam eden Sadıkhacı Mahallesinin 8 kilometrelik yolunda ise son aşamaya gelindi.
BAŞKAN BAYINDIR İLÇE MERKEZDEKİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI HAKKINDA KONUŞTU
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır ilçe merkezde KOSKİ bünyesinde yapımı devam eden alt yapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
Başkan Bayındır, “İlçemizde bu yıl sıcak asfalt ve dış mahallelerde sathi asfalt çalışmalarımızın startını verdik ve mevsimler el verdikçe çalışmalarımız devam edecek. Yapılan çalışmalar kapsamında daha önce de dediğim gibi alt yapı çalışmalarının tamamen bittiği yerleri programımıza dahil ediyoruz. Yapboz ya da oldubittiye getirmiyoruz. Hem sıcak asfaltta, hem de sathi asfaltta kademe kademe, bölüm bölüm karayolları standartlarına uygun yolları sizlerin hizmetine sunuyoruz.  Dolayısıyla ilçe merkezde de bir yandan KOSKİ’nin çalışmaları sürüyor. Buna ilişkin çarşı esnafımız ve vatandaşlarımız zaman zaman bir takım sorunlar yaşıyor. Bu sorunlar elbette olacak yol çalışmaları sancılıdır.  KOSKİ’nin çalışmalarının yanısıra Belediye ekiplerimizde yağmur drenaj hatlarında bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapıyor. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra en kısa zamanda çarşı esnafımızın ve vatandaşlarımızı bu sıkıntıdan kurtaracağız. KOSKİ ile Belediye olarak çalışmaların hızlanması hususunda gerekli görüşmeleri yapıyoruz. Hemşehrilerimiz ve esnaflarımızdan bu konu hakkında anlayış istiyorum. Rahata ulaşmak için bu sıkıntıları yaşayacağız. Hep birlikte, bu anlayışla şehrimize yakışır yol ve caddeler inşa edeceğiz. Hepinize şimdiden bu konudaki anlayışınızdan dolayı teşekkür ediyorum.”