Şampiyon Ağrıs’tan Başkan Bayındır’a Ziyaret

Şampiyon Ağrıs’tan Başkan Bayındır’a Ziyaret

Hırvatistan’da 8. Kulüpler Şampiyonası’nda 53 kiloda Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya kazanan, Dünya Şampiyonu Zeliha Ağrıs, Tekvando Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin’le Belediye Başkanı Adil Bayındır’ı ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bayındır ise, “Belediye olarak görev geldiğimiz ilk günden bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk. Her zaman gençlerimizi spora teşvik ettik. Görüldüğü üzere Şehrimizden Zeliha Ağrıs gibi başarılı sporcular çıkıyor. Zeliha kızımız arkadan gelen kuşaklar için önemli bir örnek oldu. Ali Şahin ve Nafiz Çakır hocalarım birer kuşak, değerli hocalarıma teşekkür ediyorum. Emek vermek ve o emeğin karşılığını görmek kadar güzel bir şey yoktur. Bu ektiğiniz ağaca benzer, fidandı büyüdü ağaç oldu, sonra da meyve verdi deriz. İşte Zeliha kızımızda fidandı, büyüdü bu zaferleri ile bizleri gururlandırdı. Yarın Zeliha’da hocalarından bu bayrağı alarak onun yetiştirdiği çocukların zaferlerini göreceğiz. Başarılarının devamını diliyor, antrenörlerimize, kulüp yöneticilerimize ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretin ardından Dünya Şampiyonu Zeliha Ağrıs, Tekvando Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin ve Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, Başkan Bayındır’a Milli takım forması hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.