Başkan Doğalgaz çalışmalarını inceledi

Başkan Doğalgaz çalışmalarını inceledi

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Koronavirüs Salgını nedeniyle bir süre ara verilen ve 13 Haziran 2020 tarihi itibari ile tekrar başlanan doğalgaz ana hat imalat çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Adil Bayındır yaptığı paylaşımında, Beyşehir’de Koronavirüs Salgını nedeniyle bir süre ara verilen doğalgaz ana hat imalat çalışmalarına 13 Haziran 2020 tarihi itibari ile tekrar başlandığını belirtti.
Başkan açıklamasında, “Beyşehir’imize doğalgaz dağıtımının yapılacağı şehir giriş istasyonu inşaat işlemlerine ve Yeni Mahalle, Esentepe Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Hacıakif Mahallesi hat bağlantı çalışmaları ile yüksek basınç boru hattı çalışmalarına devam edilmektedir. Bu bağlamda Şehrimizde doğalgaz dağıtımının yapılacağı şehir giriş istasyonu inşaat çalışmalarını yerinde inceledik. Ayrıca bir konuya dikkat çekmek istiyorum ki; Doğalgaz başta olmak üzere, Şehrimize yapılan ve yapılacak olan projelerin başarısı hepinizin, eksik var ise eksiklikleri benim! Benim şehrimin insanı, başarıda ve gururda ortak” ifadelerini kullandı.
Öte yandan Başkan Bayındır Beyşehir’e hizmet noktasında destek veren herkese teşekkür ederek, “Şehrimize doğalgazın kazandırılmasında yoğun emek ve desteklerinden ötürü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Konya Milletvekilimiz Sayın Gülay Samancı’ya, 24.Dönem Konya Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Sayın Mustafa Akış’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a, BOTAŞ Yetkililerine, ENERYA Yetkililerine, Belediyemiz Meclis Üyelerine, Tüm (Merkez ve Dış) Mahalle Muhtarlarımıza, Bu konuda; bizlere inanan, omuz veren herkese Şehrim adına teşekkür ediyor, şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Allah devletime zeval vermesin” dedi.