Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’da görev değişim

Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’da görev değişim

Beyşehir’deki, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Prof.Dr.Savaş Çevik eğitim kurumunda yeni görevine başladı.
29 Temmuz 2016 gününden bu yana Beyşehir Ali Akkanat Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü olarak görev yapan Prof.Dr.Mehmet Zengin’in görev süresi tamamlandı. Yerine atanan Prof.Dr.Savaş Çevik ise makamda gerçekleştirilen törende görevi teslim alarak okulda mesaiye başladı.
Görevi Prof.Dr.Çevik’e devreden Prof.Dr.Mehmet Zengin, “Bu süreçte yüksekokulumuza ve ilçemize hizmet etmekte büyük desteklerini gördüğüm Rektörlerimize, kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, hayırsever iş insanlarımız Ali ve Kamil Akkanat beylere, aynı dönemdeki yönetici arkadaşlarımıza, yüksekokul akademik ve idari personellerimize, Beyşehirli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Kalbim çok rahat. Bir sistemi oturtmak oldukça zordur ama üç idarecilik görevim nedeniyle oldukça yoğun olduğum bir dönemde çalışkan yüksekokul mesai arkadaşlarım sayesinde yüzümüzün akı ile bunu da başardık. Yeni müdürümüzü tebrik ediyor, beylerin şehri Beyşehir’imize hizmet yolunda kendisine başarılar diliyorum.”sözleriyle çiçek takdiminde bulundu.
Prof.Dr.Çevik de, görevi teslim aldığı Prof.Dr.Mehmet Zengin’e görev süresi içerisinde yüksekokula ve bölgeye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek bir plaket verdi.