BEYŞEHİR TİCARET ve SANAYİ ODASI’NDAN UZAKTAN EĞİTİME TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİ

BEYŞEHİR TİCARET ve SANAYİ ODASI’NDAN UZAKTAN EĞİTİME TABLET BİLGİSAYAR DESTEĞİ

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından “Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin de geleceğine imza atabilsinler.” Sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na gönderilen 55 adet klavyeli tablet bilgisayar, Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilmek üzere Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AKBIYIK tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa KONUK’a teslim edildi.
Gerçekleştirilen programa Beyşehir Kaymakamı Yusuf ÖZDEMİR, BeyşehirBelediye Başkanı Adil BAYINDIR, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Tuba ERSÖZ ve Milli Eğitim Müdürü Musa KONUK katıldı.
Programa katılan Beyşehir Kaymakamı Yusuf ÖZDEMİR ve Beyşehir Belediye Başkanı Adil BAYINDIR,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na Eğitime desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Odamız Başkanı Mustafa AKBIYIK konuşmasında “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteğiyle her sene ülkemizde 365 oda ve borsalar aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz eğitim yardımlarımız bu sene pandemiden dolayı tablet bilgisayar olarak yapılması kararlaştırıldı. Biz de bu pandemi döneminde uzaktan gerçekleştirilen eğitimlerde tablet bilgisayar desteğiyle öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlamayı amaçladık. Bu vesile ile tabletlerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.