SP Konya Milletvekili Karaduman, Gazetemizi Ziyaret Etti

SP Konya Milletvekili Karaduman, Gazetemizi Ziyaret Etti

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman gazetemiz Beyşehir’in Sesi’ni ziyaret etti.
Saadet Partisi Konya Milletvekili Karaduman, gazetemiz İmtiyaz Sahibi Selahattin Mızrak ile ülke ve ilçe gündemine ait siyasi gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Karaduman, ‘Özellikle pandemi sürecinde içerisinde bulunduğumuz bu ortamda, esnaflarımız çok ciddi bir şekilde feryat ediyor. Açıklanan paketlerle ve birtakım desteklerle ilgili üzülerek ifade ediyorum ki esnaflarımızın bundan haberinin bile olmadığını üzülerek görüyoruz. Diğer taraftan özellikle çiftçilerimiz de çok ciddi borç ve kredi borçlarıyla karşı karşıya. Üretim yapamayacak bir noktaya gelmiş olması da hem Beyşehir ilçemiz açısından hem Konya’mız açısından hem de ülkemiz açısından asla kabul edilebilir bir durum kesinlikle değil. Biz Saadet Partisi teşkilatları olarak bütün ilçelerimizi geziyoruz. İnsanlarımızın sorunlarını dinliyor ve bu çerçevede de çözüm yollarımızı, sorunların çözümüne dair tekliflerimizi de açıkça kendilerine ifade ediyor. Saadet Partisi Konya İl Teşkilatı olarak bütün ilçelerimizi gezmek suretiyle sorunların çözümüne dair kanaatlerimizi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Bu sorunların ve problemlerin çözümünün ancak Saadet Partisi olduğunu ve ancak Milli Görüş reçetesi ile bu sorunların çözüleceğini de her zeminde ve her zaman diliminde bütün vatandaşlarımıza anlatıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Karaduman’ın gazetemizi ziyaretine, İl Başkan yardımcıları Mehmet Küçükgünay ve Abdullah Altıntaş, İlçe Başkanı Mustafa Uzun, İlçe Başkan yardımcıları, Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Fethullah Hallaç eşlik etti.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Selahattin Mızrak’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Milletvekili Karaduman ve partililere çalışmalarında başarılar diledi.