İskele Piknik Alanı Normalleşme Sürecine Hazır

İskele Piknik Alanı Normalleşme Sürecine Hazır

Beyşehir Gölü’ne kıyısı olan, Beyşehir’in Leylekler Vadisi ile ünlü Yeşildağ Mahallesi ile İskele piknik alanı normalleşme sürecine hazırlandı.
Beyşehir’in en gözde piknik alanlarından birisi olan, Yeşildağ Mahallesi İskele piknik alanında normalleşme süreci kapsamında Beyşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yoğun mesai harcayarak bölgede mıntıka temizliği ve çevre düzenlemesi yaptı.
Beyşehir’in en fazla ilgi gören yerlerinden birisi olan İskele Mesire Alanı’nın göl kıyısında olması nedeniyle sadece ilçe halkının değil, Konya ve çevre ilçelerden de gelen ziyaretçilerin uğrak bir adresi olduğunu belirten Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır şu açıklamalarda bulundu.
Başkan Bayındır, “Beyşehir Belediyemiz İskele mevkiindeki mesire alanında yaz dönemi piknik severlerimizin ve olta tutkunlarının gözde bir adresi haline gelmiştir. Pandemi sürecini takip eden normalleşme ile belediye olarak tüm alanlarımız dahil İskele piknik alanında ekiplerimiz temizlik araçları ile alanın ziyaretçilerine daha temiz bir ortam sunması için mesai yapıyor. Tüm hemşerilerimizi bu süreçte gerekli tedbirler ve kurallara uyarak ilçemizin güzelliklerini yaşamaya davet ediyorum .” dedi.