Karakter Boyutu A A A
Beyşehir- Hastaneye doktor atamaları
22 Mart 2012 Perşembe 11:34

Beyşehir Devlet Hastanesi'ne beş ayrı branşta ataması yapılan uzman doktorlar göreve başladı.

Beyşehir Devlet Hastanesi'ne beş ayrı branşta ataması yapılan uzman doktorlar göreve başladı.

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından devlet hizmet yükümlülüğü kurası ile Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kulak burun boğaz (KKB), göz, genel cerrahi, nöroloji ve beyin cerrahi hastalıkları branşlarında Opratör ve uzman hekim atamaları yapıldı.

Hastaneye kulak burun boğaz uzmanı olarak Op. Dr. Mehmet Düzlü, beyin cerrahi uzmanı olarak Op. Dr. Serkan Kitiş, nöroloji branşında Uz. Dr. Fikriye İlay Toktaş, göz hastalıkları branşında Op. Dr. Murat Yusuf ve genel cerrahi branşında ise Op. Dr. Kemal Emre Telciler atandı.

Devlet Hastanesi'ne ataması yapılan doktorlar yeni görev yerlerinde hasta kabulüne başladı.

DOKTORLARIMIZI TANIYALIM:

Op. Dr. Kemal Emre Telciler (genel cerrahi uzmanı), 1979'da İzmir'de doğdu. Bornova Anadolu Lisesi'ni bitirdi.. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu.İhtisasını İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladı. Evli ve 1 çocuk babası.

Uz. Dr. Fikriye İlay Toktaş (nöroloji uzmanı), 1981 Muğla doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi mezunu, İhtisasını Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladı. evli ve 1 çocuk annesi.

Daha önce kbb uzmanı olarak atanan Op. Dr. Mehmet Düzlü , beyin cerrahi Op. Dr. Serkan Kitiş ve göz hastalıkları branşında Op. Dr. Murat Yusuf hasta kabulüne başlamıştı.

Beyşehir Devlet Hastanesi'ne atandıktan sonra izinde olan Op.Dr.Kemal Emre Telciler (genel cerrahi uzmanı) ve Uz.Dr.Fikriye İlay Toktaş (nöroloji uzmanı) da hasta kabulüne başladı. Tüm doktorlarımıza hoş geldiniz diyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.


14520 defa okundu...
»
»
»
»
»
»
»
»
Son 7 gün içinde yorumlanmış haber bulunamadı.
Tüm yazarlar ALINTI YAZILAR  
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları sakldır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Beyşehirin Sesi Gazetesi
Telefon: 0332 512 4149
Eposta: haber@beysehirinsesi.com